Valio Viola sulatatud juust suitsukanaga 185g

Maailmas on nii palju uusi asju mida proovida, kuid harjumused hoiavad meid vana küljes kinni. Tradit-sioonid on murdmiseks ja elu huvitavalt elamiseks. Ära lase elul endast mööduda ja julge proovida uusi asju!
Tee, mis Sulle meeldib ja söö, mis Sulle maitseb!

Valio Viola sulatatud juust on oma kategoorias midagi täiesti uut  tänu oma eristuvale punasele disainile ning uudsele mugavale pakendiformaadile. Valio Viola sula-tatud juust suitsukanaga on kreemise ja pehme konsis-tentsiga ning tarbijate poolt armastatud suitsukanaga, sobides suurepäraselt nii leivale-saiale määrimiseks kui ka toiduvalmistamiseks.

Valio Viola sulatatud juustud valmivad Võru Juustute-hases parimate juustumeistrite käe all kodumaisest kõrgekvaliteetsest toorainest, mis tagab toote kindla kvaliteedi.
  

#valioviola

100g toodet sisaldab

Energiat 918 kJ / 221 kcal
Valke 11,0 g
Rasvu 17,0 g (millest küllastunud rasvhapped 11,0 g)
Süsivesikuid 6,0 g (millest suhkrud 5,9 g)
Sool 1,5 g
  • Koostisosad

    JUUST, vesi, RÕÕSK KOOR, LÕS-SIPULBER, VÕI, 6% suitsukana (broileri kintsuliha, vesi, sool, stabilisaator (E450), happesuse regulaatorid (E262, E451), maltodekstriin, glükoos, lõhna-ja maitseained, vürtsid, antioksüdant (E316), säilitusaine (E250)),emulgeerivad soolad (E339,E450,E452).