Kontakt

Valio Eesti AS

Sõpruse pst. 145 B korpus 13425, Tallinn Telefon: +372 628 5700 E-post: valio@valio.ee

Reg nr: 10261303 KMKR: EE100438336 Pank: Luminor Bank IBAN: EE751700017000412526 S.W.I.F.T. kood: RIKOEE22

Vaata asukohta kaardil
  • Tagasiside - Küsi, kiida, laida

    Tagasiside

    Küsi, kiida, laida

    +372 628 5700
    valio@valio.ee

  • Maido Solovjov - Tegevdirektor

    Maido Solovjov

    Tegevdirektor

    +372 628 5700
    maido.solovjov@valio.ee

Tellimused

  • Tellimuste vastuvõtt - , +372 730 1673

    Tellimuste vastuvõtt


    +372 730 1673

    +372 516 7426
    estlae.ladu@valio.ee

Ekspordiosakond

  • Mai Liivamäe - Müügidirektor

    Mai Liivamäe

    Müügidirektor

    +372 628 5700
    mai.liivamae@valio.ee

  • Heiki Pensa - Ekspordijuht

    Heiki Pensa

    Ekspordijuht

    +372 503 4910
    heiki.pensa@valio.ee

  • Siim Soasepp - Ekspordi müügijuht

    Siim Soasepp

    Ekspordi müügijuht

    +372 53 736 751
    siim.soasepp@valio.ee

  • Elisa Ritsing - Ekspordi müügijuht

    Elisa Ritsing

    Ekspordi müügijuht

    +372 56 217 707
    elisa.ritsing@valio.ee

  • Maria Costa Grazia - Ekspordi assistent

    Maria Costa Grazia

    Ekspordi assistent

    +372 628 5700
    mariagrazia.costa@valio.ee

  • Paola Toso - Ekspordi müügijuht

    Paola Toso

    Ekspordi müügijuht

    +372 56 721 180
    paola.toso@valio.ee

Turundusosakond

  • Nele Jõemaa - Turundus- ja tootearendusdirektor

    Nele Jõemaa

    Turundus- ja tootearendusdirektor

    +372 628 5700
    nele.joemaa@valio.ee

  • Liisa Mitt - Tooterühma-ja brändijuht

    Liisa Mitt

    Tooterühma-ja brändijuht

    +372 628 5700
    liisa.mitt@valio.ee

  • Merian Siimer - Tooterühma- ja brändijuht

    Merian Siimer

    Tooterühma- ja brändijuht

    +372 628 5700
    merian.siimer@valio.ee

  • Janeli Ojaste - Tooterühma- ja brändijuht

    Janeli Ojaste

    Tooterühma- ja brändijuht

    +372 628 5700
    janeli.ojaste@valio.ee

  • Alice Veedla - Tooterühma- ja brändijuht, (Lapsehoolduspuhkusel)

    Alice Veedla

    Tooterühma- ja brändijuht
    (Lapsehoolduspuhkusel)


  • Margret Luts - Turundusassistent

    Margret Luts

    Turundusassistent

    +372 628 5700
    margret.luts@valio.ee

Müügiosakond

  • Mai Liivamäe - Müügidirektor

    Mai Liivamäe

    Müügidirektor

    +372 628 5700
    mai.liivamae@valio.ee

  • Annika Kästik - Eesti müügijuht

    Annika Kästik

    Eesti müügijuht

    +372 508 6669
    annika.kastik@valio.ee

  • Jana Aleksius - Eesti müügijuht

    Jana Aleksius

    Eesti müügijuht

    +372 510 9291
    jana.aleksius@valio.ee

  • Irina Kalinina - Importkaupade müügijuht

    Irina Kalinina

    Importkaupade müügijuht

    +372 59 192 320
    irina.kalinina@valio.ee

  • Malle Kalmu - Foodservice müügijuht

    Malle Kalmu

    Foodservice müügijuht

    +372 517 0857
    malle.kalmu@valio.ee

  • Annika Väljaäär - Müügiedendusjuht

    Annika Väljaäär

    Müügiedendusjuht

    +372 506 3308
    annika.valjaaar@valio.ee