Foodservice

Piimad

Alma puhas piim jõuab sinuni Kesk- ja Lõuna-Eesti põldude viljakalt piimakarjalt. Eesti piimalehmad on ühed õnnelikumad maailmas, mispärast jätkub mõnusalt rammust ja värsket piima iga eestlase toidulauale. Alma piimad on rikkaliku maitse ja hinnatud kvaliteediga!

Jogurtid

Jogurt on osa nii laste kui ka täiskasvanute igapäevamenüüs, sobides hästi nii hommikusöögilaule kui ka vahepalaks. Naudi hoole ja armastusega loodud maitsekombinatsioone või vali sobiv laia valiku maitsestamata toodete seast!

Kohupiimad

Valio puhtast kodumaisest piimast valminud kohupiimatooted on killuke igapäevamaagiat! Siidine tekstuur, armastatud maitsed ning õnnelikelt lehmadelt pärit tooraine tekitab tunde, et just sellest kohupiimast võiks saada minu järgmine hommikueine või kodune koogiamps! Leia oma lemmik meie tootearendajate hoolikalt valitud maitsetest.

Kodujuustud

Kodujuust on eestlaste seas kõrgelt hinnatud piimatoode, mis võlub oma maheda maitse, hea valgusisalduse ning mitmekülgsete kasutusvõimalustega. Alma kodujuustude küündimatu maitse saladus peitub suures mahlases teras, mida valmistatakse kvaliteetseimast kodumaisest piimast, mis on kokku kogutud Lõuna- ja Kesk-Eestist.

Juustud

Juust on ja jääb üheks eestlaste lemmiktoiduaineks, mida võib lisada lihtsalt igale poole – võileivale, supile, pastale, pirukale ja kastmele. Üks on kindel – mida rohkem juustu, seda maitsvam toit! Valio juustud valmivad Võru juustutööstuses Võru juustumeistrite valvsa pilgu all puhtast kodumaisest piimast.

Võid

Või annab küpsetamisel toidule kauni kuldpruuni jume ning vastupandamatu krõbeduse. Samas sobib või tänu oma puhtale ja kreemisele maitsele suurepäraselt ka võileivale määrimiseks. Valio võide hulgast leiab igale maitsele midagi - olgu sinu eelistuseks tradistiooniline või ürtidega maitsestatud või!