Koored

Koor toidus, kohvis või magustoidus võib sageli öelda rohkem kui tuhat sõna. Nagu nimigi ütleb, teeb koor kooresemaks ja maitsvamaks nii kuumad joogid, pastaroad kui ka supid. Kodukokkade ja baristade jaoks hädavajalikud Alma kohvi-, vahu- ja toidukoor on valmistatud kõige puhtamast kodumaisest piimast.

Kohvikoored

Kohv ilma kooreta on nagu supp ilma soolata! Alma kodumaisest puhtast piimast valmistatud traditsiooniline kohvikoor annab kohvile eriliselt maheda maitse, sobides samas imehästi ka kokkamiseks. Proovi järele nii supis, pastaroogades, kastmetes kui magustoitudes.

Vahukoored

Koheva vahukoore abil saab ka millestki imelihtsast – nagu maasikad või tarretis – tõeline pidupäevaroog! Alma kodumaisest piimast valmistatud traditsiooniline 35%-line vahukoor täiustab juba aastakümneid iga kodukoka suurimaid šedöövreid, alates magustoitudest kuni maitsvate kastmete ning kreemsuppideni.

Koored ja segud toiduvalmistamiseks

Toidukoor ühendab endas kõik kodukoka jaoks olulise – mahe maitse, kergus ja mitmekülgne kasutusviis – tuues sellega igasse toitu imelist täidlust. Valio koored ja toiduvalmistamiseks mõeldud segud on mitmeotstarbelised ning sobivad kasutamiseks näiteks kreemsuppides, pastaroogades, kastmetes ja magustoitudes.