Kohupiimad

Valio puhtast kodumaisest piimast valminud kohupiimatooted on killuke igapäevamaagiat! Siidine tekstuur, armastatud maitsed ning õnnelikelt lehmadelt pärit tooraine tekitab tunde, et just sellest kohupiimast võiks saada minu järgmine hommikueine või kodune koogiamps! Leia oma lemmik meie tootearendajate hoolikalt valitud maitsetest.

Kohupiimakreemid väikeses topsis

Kas keegi teab kedagi, kes oskaks öelda "ei" ühele võrratule kohupiimakreemile? Alma väikeses topsis kohupiimakreemid on valmistatud puhtast kodumaisest piimast, mis on kokku kogutud Lõuna- ja Kesk-Eestist. Alma maitsestamata kohupiimakreem on loomulikult säilitusainete vaba ning ühtlasi valguallikas.

Kohupiimakreemid torus

Alma torusse pakendatud kohupiimakreemid teevad toiduvalmistamise imelihtsaks! Naudi Valio tootearendajate hoole ja armastusega loodud maitsekombinatsioone või leia sobiv meie maitsestamata toodete seast, mille abil luua oma unistuste kook, tort või muu hõrgutis.

Kohupiimakreemid suures topsis

Mõnes peres on maiasmokki rohkem kui ühe väikse kohupiimatopsi jagu. Suurde topsi jõudnud Alma põnevad ja kodused maitsed sobivad oma maitseküllusega nii koheseks nautimiseks kui ka kodustele kookidele ja tortidele maitse andmiseks. Alma seeriale omaselt on kõik meie kohupiimad valmistatud kõige paremast Eestimaa piimast.

PROfeel proteiinikohupiimakreemid

Maitsvad ja tervislikud vahepalad teadlikule toitujale. Valio PROfeel proteiinkohupiimakreemide väljatöötamisel on osalenud Eesti absoluutne fitnesstipp Ott Kiivikas, kes andis nõu, et kohupiimakreemide koostis vastaks aktiivse eluviisiga inimeste vajadustele. Nii sündisidki kohupiimakreemid, mis sisaldavad rohkelt valku, ent vähe süsivesikuid – PROfeel sarja kohupiimakreemidesse pole lisatud ühtegi grammi suhkrut!