3/23/2018

Valio Viola sulajuustu tooteseeria aina laieneb

Valio tõi 2017 kevade hakul oma tooteportfelli täiesti uue brändi uude tooteseeriasse - Viola sulatatud juustude seeria.

Valio investeeris 2017 aasta märtsis Võru Juustutööstuses asuvasse uude sulatatud juustude tootmis- ja pakkeliini ühtekokku 700 000 eurot.

Valio turundus- ja tootearendusdirektori Krista Kalbini sõnul oli sulatatud juustude seeria lansseerimine konkurentsitihedat turgu vaadates julge samm, millele eelnes mitmeaastane eeltöö. „Selja taga on hulk maitse- ja tootmisteste, mille tulemuseks parim võimalik tootekvaliteet ning pimedegusteerimistel maksimumpunktid saavutanud maitsed,“ kommenteeris Kalbin.

„Valio Viola brändi iseloomustav märksõna on kahtlemata julgus ning seda ennekõike igapäevaste harjumuste ja rutiinide murdmisel. Sisenesime tugevate traditsioonidega segmenti, kus on võimalik läbi lüüa ainult juhul, kui toode on teistest parem,“ sõnas ta.

Valio Viola lanseerimise ajast kuuluvad seeriasse klassikalise, suitsukana, suitsuvorsti ja ürdi-kukeseenemaitselised sulatatud juustud. Tänaseks on seeriasse lisandunud mahlase punase paprika ja Forte juustuga maitsed. Viola sulajuustud valmivad Valio Võru Juustutööstuses kodumaisest toorainest ning on pakendatud 185- ja 370-grammistesste punases kuues topsidesse.