2/28/2017

Valio investeeris 700 000 eurot uude tootmisliini

Valio loob kevade hakul oma tooteportfelli täiesti uue tooteseeria, tuues turule nelja erineva maitsekombinatsiooniga Viola sulatatud juustude seeria. Valio investeeris Võru Juustutööstuses asuvasse uude sulatatud juustude tootmis- ja pakkeliini ühtekokku 700 000 eurot.

Valio turundus- ja tootearendusdirektori Krista Kalbini sõnul on sulatatud juustude seeria lansseerimine konkurentsitihedat turgu vaadates julge samm, millele on eelnenud mitmeaastane eeltöö. „Selja taga on hulk maitse- ja tootmisteste, mille tulemuseks parim võimalik tootekvaliteet ning pimedegusteerimistel maksimumpunktid saavutanud maitsed,“ kommenteeris Kalbin.

„Valio Viola brändi iseloomustav märksõna on kahtlemata julgus ning seda ennekõike igapäevaste harjumuste ja rutiinide murdmisel. Siseneme tugevate traditsioonidega segmenti, kus on võimalik läbi lüüa ainult juhul, kui toode on teistest parem,“ sõnas ta.

Valio Viola seeriasse kuuluvad klassikalise, suitsukana, suitsuvorsti ja ürdi-kukeseenemaitselised sulatatud juustud. Viola sulajuustud valmivad Valio Võru Juustutööstuses kodumaisest toorainest ning on pakendatud 185- ja 370-grammistesste punases kuues topsidesse.

Valio tänavuse lipulaeva lansseeringut saadab Viola brändist inspireeritud Valio Viola by Iris Janvier kleidikollektsioon.