4/21/2021

Toidukaup lauale kodust lahkumata

Tänases olukorras on toidukauba tellimine e-poodidest muutunud Eesti inimeste seas üha populaarsemaks, isegi juba tavapäraseks. Järjest rohkem kaupluseid on avanud internetikeskkonnas toidu tellimise võimaluse, kus kogu toidulauale vajaliku kauba saab lisada mugavalt ostukorvi kodust lahkumata ning kullerteenust kasutades selle koju või toidukappi tellida. Lisaks tegeletakse hoogsalt ka laienemisega, et kaupade koju tellimine oleks võimalik ka väiksemates linnades. Millistest toidupoodidest saab toidukauba mugavalt koju tellida?

Barbora

Barbora e-poes on lai valik toidukaupu ning teenindatakse üle Eesti. Toidu kohaletoimetamiseks on kolm võimalust: kohaletoimetamine teie autosse, kojuvedu ning click&collect. Kohaletoimetamise tasud varieeruvad 0,99 eurost kuni 3,49 euroni. Tasuta kättetoimetamine alates 49,99€ tellimusest.

Coop

eCoopi keskkonnas saab kaupa ostes valida, kas soovid toidukaubad tellida kulleriga koju või toidukappi. Kojuveo teenus maksab 3.50 eurot ning alates 49 euro tellimusest on kojuvedu tasuta. Coop pakub toidu kojuveo teenust üle Eesti. Tutvu piirkondadega siin.

Prisma

Prisma pakub oma veebikeskkonnas tavapoele sarnaselt toidu- ja tarbekaupu. Kaupa toimetatakse koju Tallinnas ja selle lähiümbruses. Kojuveo teenust pakub Prisma nii Harjumaa kui ka Tartu piirkonnas. Toidu kojuveo hind on 5.50 eurot.

Selver

E-selver pakub söögikauba tellimiseks kojuveo teenust kui ka e-Selveri väljastuspunktist kauba kättesaamist. Kulleri teenustasu on 4,90 eurot. Juhul, kui kauba maksumus on vähemalt 99,99 eurot, on teenus tasuta. Selver pakub kojuvedu nii Harjumaal, Tartus kui ka Pärnus.

Horeca Service

Horeca Service pakub puuviljade ja erinevate toidukaupade hulgimüüki. Kullerteenust pakutakse Tartus, Pärnus, Haapsalus, Rakveres ja Tallinnas ning nende linnade lähiümbruses. Olemas on kontaktivaba kaupade üleandmine, kus kaubad jäetakse kliendi poolt soovitud turvalisse kohta. Kohaletoimetamise tasu on 6 eurot. Kui ostukorvi maksumus on vähemalt 60 eurot, siis on kohaletoimetamine tasuta.

Foodmood

Foodmood on toidu ja toorainete veebipood. Tarneid teostatakse Tallinnas, Tallinna lähiümbruses, Tartus ja Viljandis. Kullerteenuse hind kujuneb vastavalt piirkonnale ning on 6-12 euro vahemikus.

Fruit Xpress

Fruit Xpress pakub võimalust osta värske toidukaup läbi e-poe. Toidukaubad toimetatakse kohale kulleriga Tallinnas ja selle lähiümbruses. Kullerteenuse hind on 4.90 eurot.

French Gourmand

French Gourmand on laia tootevalikuga hulgimüüja Eestis. Tootevalikusse kuuluvad piimatooted, värsked ja külmutatud juur-ja puuviljad, liha- ja kalatooted, pagaritooted, kuivained, kastmed, ürdid ja palju muud. Kaupu tarnitakse Tallinnas ja selle lähiümbruses. Transpordi hind on 5 eurot, kuid üle 30 eurose ostu puhul on kohaletoimetamine tasuta.

Bambona

Bambona on hulgikaubandusettevõte, mis pakub toidu kojuveo teenust Tartus ja Tallinnas. Kulleri transporditasu on 6 eurot.

Kaupmees

Kaupmees pakub eraisikutele toidukaupade ostmist minnes ise kaupluslattu kohale. Eriolukorras on Kaupmehe kauplusload avatud kõigile. Tallinna piirkonnas on võimalik valitud kaupa tellida läbi Eleport e-poe, kus kauba kojuveo hind on Tallinna piires 5 eurot ja Viimsis ning Peetris 8 eurot.

Karisma Food

Karisma Foodi tootevalikus on mitmed puu- ja juurviljad, eksootilised viljad, piimatooted ja palju muud. Tellimusi saab esitada läbi e-poe tellimiskeskkonna ning kulleri tasu on 5 eurot. Alates 55 eurosest tellimusest on kohaletoimetamine tasuta. Kaup toimetatakse kohale Tallinnas, selle lähiümbruses ja ka Raplasse.

Mones & Tuur

Mones & Tuur e-pood pakub laia toiduvalikut. Teenindatakse Viljandi linna ja maakonda. Toidukaubad on võimalik tellida kulleriga koju. Kohaletoimetamise tasu on 4.90 eurot. Juhul, kui tellimuse maksumus kokku on vähemalt 39.99 eurot, ei lisandu kohaletoimetamise tasu.

Kindlasti leiab internetist otsides veel teenusepakkujaid, kes piirkonniti kaupa koju toovad. E-poest toidukauba tellimine on mugav lahendus. See annab võimaluse planeerida ette oma ostukorv, mõelda läbi nädalamenüü ning valida sobivaima hinnaga toode. Kui toidukaubad tellitud ja vajad inspiratsiooni toiduvalmistamiseks, siis Valio kodulehelt leiad mitmesuguseid hommiku-, lõuna- ja õhtusöögi ideid. Võta aega hea toidu valmistamiseks ja nautimiseks!