3/26/2019

Eesti Parim Kaste 2019 hõbemärgi pälvis Alma Eesti DIP! kaste soolakurgi ja küüslauguga!

Eesti Parim Toiduaine 2019 konkursi hindamiskomisjon valis välja üheksa toodet, mis kannavad edaspidi oma kategooria parima toote hõbemärki. Eesti Parim Kaste 2019 hõbemärgi pälvis Alma Eesti DIP! kaste soolakurgi ja küüslauguga!

Alma DIP! kastmete headus ja erilisus peitub selles, et kui tavalised valmis segatud dipikastmed, mis on poodides saadaval, on peamiselt valmistatud hapukoore baasil, siis Alma DIP! kastmed valmivad kohupiima baasil.

Tänu sellele on lõpptootes kaks korda rohkem valku ning kaks ja pool korda vähem rasva võrreldes teiste valmis segatud dipikastmetega. Praegu on tarbijate seas vägagi himustatud valgutooted ning makronäitajaid uuritakse väga põhjalikult, seega võib öelda, et Alma DIP! näol on tegemist tootega, millest tarbija praegu kõrgelt lugu peab.

Dipikastmeid kasutatakse enamasti pikniku- või pidulaual ning selle kõrvale käivad lisandid nagu näiteks juurviljad, krõpsud vms. Kellelegi ei meeldi, kui tema riided või laud saavad määritud ja seepärast on oluline, et dipikastme konsistents oleks piisavalt tihe, et näiteks porgand, mis dipikastmetopsist läbi käinud on, jõuaks pudenematult suhu ning ei tilguks teekonna peal maha. Alma DIP! kastmete konsistents on piisavalt tihe ja kreemine, et sellist dipikastme tilkumist vältida.

Alma Eesti DIP! soolakurgi ja küüslauguga on maitsev kooslus eestlaste seas populaarsetest ja armastatud maitsetest. Soolakurk annab kastmele mahlakust ja küüslauku hinnatakse dipikastmetes väga kõrgelt.

Aastal 2018. auhinnati Alma Kreeka DIP! tiitliga Eesti Parim Kaste 2018, aastal 2017 auhinnati Alma Vene DIP! tiitliga Eesti Parim Kaste 2017. Tegemist on enim Parima Kastme tiitleid kogunud kastmeseeriaga Eestis!