11/16/2016

Alma Muah! jogurtiseeriasse lisandus unikaalne glögimaitse

Valio lisab Eesti jogurtivalikule pühadehõngu ja toob turule Alma Muah! glögimaitselise koorejogurti kuivatatud puuviljadega. Jogurt ei sisalda alkoholi ja sobib nautimiseks nii täiskasvanutele kui ka lastele.

Valio turundus- ja tootearendusdirektori Krista Kalbini sõnul on koorene Alma Muah! jogurtiseeria pälvinud jogurtisõprade kindla poolehoiu.

”Tõime Muah! kaubamärgi Eesti jogurtiturule 2013. aastal ja sellest ajast saadik on jogurtisarja menu olnud pidevas kasvutrendis. Suurte topsijogurtite kategoorias on Alma Muah! Eestis kindel turuliider ja usume, et ka unikaalne glögi jogurtimaitse saab pühadekuulutajana sooja vastuvõtu osaliseks,“ kommenteeris Kalbin.

Lisaks Alma jõulujogurtile võib poelettidelt leida ka Alma pühademaitselise kohupiimakreemi.  ”Oleme juba kaks talve müünud hooajaliselt Alma piparkoogimaitselist kohupiimakreemi, mille müügiedu on olnud jõuluse glögijogurti tutvustamiseks kindlasti oluline signaal. Piparkook ja glögi on kahtlemata jõulumaitsete vaieldamatud liidrid,” selgitas ta.

Eheda jõulumaitsega koorene Alma Muah! pühadejogurt sisaldab glögile omaselt kuivatatud jõhvikaid ja aprikoose. Puuviljadele sekundeerivad traditsioonilised jõuluvürtsid nelk ja kaneel. Glögi koorejogurt sobib lisaks otse topsist maiustamisele ning jõulutunde tekitamisele ka pühadehõnguliste magusroogade koostisesse.  

”Pühade lähenedes sagenevad koosviibimised pere ning sõprade seltsis, keda on ikka ja jälle hea põnevate maiustega üllatada. Katsetage näiteks jõuluse mekiga pokaalimagustoite või asetage lauale hõrgu glögimekiga toorjuustukook, millega leiate koha iga magusaarmastaja südames,” soovitas Kalbin.

Alma Muah! glögimaitseline koorejogurt ja Alma piparkoogimaitseline kohupiimakreem on saadaval 380-grammises pakendis.