5/17/2017

Alma DIP! sarja lisandus vahemerehõnguline Kreeka dipikaste

Eesti parima kastmeseeriaga Alma DIP! liitus Kreeka köögist inspireeritud dipikaste, milles aukohal sealses toidukultuuris asendamatud oliiviõli ning küüslauk. Tulemuseks kevadiselt tervistav ja maheda mekiga dipikaste, mis sobib ideaalselt piknikukorvi hoole ja armastusega valminud suupistete kombosse. Alma DIP! on ideaalne seltsiline ka vitamiinirohkete juurikate kõrvale ning sobib imehästi külma kastmena prae lisandiks.

Nii nagu DIP! sarja uusim täiendus, on ka teised Alma dipikastmed unikaalsed selle poolest, et toote põhjana on hapukoore asemel osaliselt kasutatud kohupiimakreemi. See muudab dipikastmed tublisti tervislikumaks ja kergemaks – Alma dipikastmetes on teiste turuolevatega võrreldes koguni 2,5 korda vähem rasva ning 2 korda rohkem valku. Dipikastmed on mõnusalt paksu, kuid samal ajal kreemise konsistentsiga, mistõttu ei tilgu kaste dippimisel maha. Tooted on saadaval 200-grammistes topsides.

Alma DIP! sarja kuulub veel kaks maailmamaitseteks liigitatud dipikastet – Tai ja Vene. Tooteseeria eduloo krooniks tunnustati Alma Vene dipikastet Eesti Parim Toiduaine 2017 konkursil Eesti Parim Kaste 2017 auväärse tiitliga.