Laeva Meiereitehas sai Alma tootesarja uute pakendite kujunduse

28.06.2013

Alates sellest suvest ehib Valio Eesti Laeva meiereitehast Alma toodete uutelt pakenditelt tuttav piimalaine ning oranžid liblikad. Valio Eesti turundusdirektori Krista Kalbini sõnul annab tehase kujundus möödujaile märku, et just selles hoones valmib kvaliteetne Alma piim, jogurtid ja muud tarbijaile aastatega armsaks saanud värskepiimatooted.

„Tarbijad on ehk märganud, et paljud Alma tooted on saanud uue atraktiivsema kujunduse, mis paistab kaupluse riiulis oma lihtsuse ja puhta ilmega varasemast paremini silma. Otsustasime liikuda uue kujunduse juurutamisel toodetest kaugemale ning andsime samasuguse sõbraliku näo ka meie Laeva meiereihoonele, kus Alma tooted valmivad,“ ütles Krista Kalbin.
Valio turundusdirektori sõnul on Laeva meierei välisilme oluline ka seetõttu, et jõudsalt kasvanud tehasehoone on hakanud üha enam kujundama Tallinn-Tartu maantee äärset maastikku.

„Alma rõõmsavärviline ja isikupärane kujundus torkab maanteel liiklejaile juba kaugelt silma. Kui üldjuhul annavad suured tehasehooned piirkonnale tööstusmaastiku ilme, siis meie tehase kujundus on sarnane pakenditel kasutatavate motiividega ning toetab seeläbi Alma brändi nähtavust. Tehase sõbralik ilme rõhutab, et piimatoodete valmistamine tähendab meile enamat kui lihtsalt tootmine – pingutame iga päev selle nimel, et eestimaalaste laudadel oleks puhtad, kvaliteetsed ja parimat maitsenaudingut pakkuvad kodumaised tooted,“ kinnitas Kalbin.