Alma tootesarjas tuleb turule Eesti kõige kooresem jogurtiseeria Muah!

25.09.2013

Alma jogurtite austajad leiavad alates oktoobrist poelettidelt uued põnevate maitsekombinatsioonidega Muah! koorejogurtid. 380grammises taassuletavas pakendis caffè latte, rukkileiva-kaneeli ja õuna-vanilje koorejogurtid pakuvad tänu oma 6,5% rasvasisaldusele külluslikku maitseelamust.

Valio Eesti AS turundusdirektori Krista Kalbini sõnul jõuavad Alma uues koorejogurti sarjas Muah! tarbijateni maitsed, mis on eestimaalaste toidulaual igapäevased, kuid jogurtite seas uudsed ja unikaalsed. „Otsustasime pakkuda piimakohvi, rukkileiva ja koduse õuna armastatud maitseid ka koorejogurtina. Kui piimakohvi maitse on klassikalisel kujul lihtne ja nauditav, siis teiste maitsete põnevamaks muutmiseks lisasime rukkileivajogurtile kaneeli ja õuna maitsele vaniljet. Oleme viimistlenud Muah! koorejogurti kreemise konsistentsi täiuseni, et pakkuda seeläbi tarbijatele suurepärast maitseelamust,“ kirjeldas uusi tooteid Krista Kalbin.

Tema sõnul on rõõmustav asjaolu, et tarbijad ei tunne enam kõrge rasvasisaldusega toodete ees põhjendamatut hirmu ning on hakanud hindama rammusama toiduga saadavat maitseelamust.

„Toitumiseksperdid kinnitavad, et toidurasvad on inimorganismile hädavajalikud. Need varustavad meie keha toimimiseks vajaliku energiaga, aitavad organismil omandada rasvlahustuvaid A- ja D-vitamiine ning toota rasvhappeid, mis on vajalikud rakkude ja kudede ülesehitamiseks ja uuendamiseks, põletike ja infektsioonide mahasurumiseks ning tõhusaks immuunkaitseks,“ rääkis Kalbin. „Mis aga peamine – kuna toidurasvad on toidu aroomikandjad ja struktuuriloojad, siis on Muah! kooresel jogurtil tänu kõrgemale piimarasvasisaldusele eriliselt nauditav maitse ja siidiselt kreemine konsistents,“ lisas ta.

Lähtudes Eesti tarbijate tänastest eelistustest ja kasutusmugavusest on Alma Muah! koorejogurtid pakendatud taassuletavatesse 380grammistesse topsidesse.  Alma Muah! koorejogurtid on valmistatud puhtast toorpiimast, mis pärineb Kesk- ja Lõuna-Eesti piimafarmidest. Sarnaselt teistele Alma piimatoodetele on ka Muah! koorejogurtite sari säilitusainevaba.