Alma tootesarja lisandus õuna-kardemoni kohupiimakreem

15.08.2013

Kodumaisest piimast valmistatud värske ja puhta maitsega Alma kohupiimakreemide perekonda lisandub unikaalne õuna-kardemoni kohupiimakreem.

„Õuna-kardemoni kohupiimakreem on turul uus ja unikaalne maitse, mis toob soojust nii argipäeva kui ka pidulikesse sündmustesse. Uus toode sobib hästi küpsetistesse, kuid seda võib nautida ka iseseisva maiustusena,“ kinnitas Valio Eesti turundusdirektor Krista Kalbin.

Kalbini sõnul on just praegu parim aeg katsetada uut toodet ja teisi Alma kodupiimakreeme erinevates küpsetistes. „Eesti aiad ja turud on täis head ja paremat, millega oma küpsetisi ehtida. Lisaks seisavad meil ees sellised pidulikud sündmused nagu taasiseseisvumispäev ning uue kooliaasta algus, mis lausa nõuavad üht maitsvat kohupiimakooki lauale,“ selgitas Kalbin.

Leheküljel alma.ee/retseptid leiavad huvilised inspiratsiooniks hulgaliselt tervislikke ja isuäratavaid retsepte Alma toodetest.
Kõik Alma kohupiimatorud ehk lisaks õuna-kardemoni kohupiimakreemile ka vanilli- ja kakaokohupiimakreem, maitsestamata kohupiimakreem ning rasvatu kohupiimakreem  on saadaval uutes 300-grammistes flow-pakendites. Valgurikkad kohupiimakreemid on nüüd ka kogu Alma tootesarjale omaselt säilitusainevabad.