Alma tootesarja lisandub kõrge viljasisaldusega mango jogurtimaius

30.04.2013

Alma tootesarja lisandub kõrge viljasisaldusega mango jogurtimaius

Eesti kõrgeima marja- ja puuviljasisaldusega Alma jogurtimaiuste seeria täieneb maikuus uue eksootilise mango maitsega. Uus jogurtimaius sisaldab 14% mahlaseid mangotükke. 

„Alma jogurtimaiused on Eesti jogurtiturul ainulaadsed, kuna sisaldavad ligi kolm korda rohkem suuri marja- ja puuviljatükke võrreldes traditsiooniliste jogurtitega. Kui siiani on jogurtimaiuste seerias enimarmastatud maitseteks kirsi- ja maasikamaitsed, siis usume et mahlaste mangotükkidega säilitusainetevaba uus jogurt täiendab vääriliselt lemmikuteks kujunenud maitsete seeriat,“ arvas Valio Eesti turundusdirektor Krista Kalbin.

Alma mango jogurtimaiuse leiab poeriiulilt uue disainiga 200-grammisest pakendist. „Alma uus pakendikontseptsioon on oma lihtsuses ja puhtuses tarbijale poekeskkonnas lihtsamalt leitav – sinine-valge värvikombinatsioon on riiulis hästi märgatav, lisaks tunneb jogurtimaiuste seeria kiiresti ära pakendil oleva suure numbri ja protsendi järgi, mis viitab jogurti suurele marja- või puuviljasisaldusele,“ lisas Kalbin.