Uudised

 • Valio toob esmakordselt turule pudingud

  29.04.2020 - Maikuu esimestel nädalatel jõuavad poelettidele uued Alma pudingud, mille hõrk maitse ja kõrge kodumaise piima sisaldus teevad neist ideaalse magustoidu.

 • Piimarasva ei tasu peljata

  28.04.2020 - Kui rammus avokaadoleib, peotäis mandleid või oliiviõli kui tervislike rasvade allikas on enamikule inimestest täiesti arusaadav kontseptsioon, on siiski veel palju neid, kes jogurtiletis kalorite säästmiseks alati rasvavabasid tooteid otsivad. Tegelikult on ka piimarasv üks neist toiduainetest, mida ei tasuks peljata.

 • Valio investeeris pea 400 000 eurot uude tootmisliini

  28.04.2020 - Sel nädalal käivitas Valio uue, täisautomaatse pudingute tootmisliini, mis on ühtlasi ka ettevõtte üks selle aasta suurimaid investeeringuid. Ligi 400 000 eurot maksnud liinil valminud Alma pudingud jõuavad poeriiulitele mai alguses.

 • Toidukaup lauale kodust lahkumata

  21.04.2020 - Tänases olukorras on toidukauba tellimine e-poodidest muutunud Eesti inimeste seas üha populaarsemaks, isegi juba tavapäraseks. Järjest rohkem kaupluseid on avanud internetikeskkonnas toidu tellimise võimaluse, kus kogu toidulauale vajaliku kauba saab lisada mugavalt ostukorvi kodust lahkumata ning kullerteenust kasutades selle koju või toidukappi tellida. Lisaks tegeletakse hoogsalt ka laienemisega, et kaupade koju tellimine oleks võimalik ka väiksemates linnades. Millistest toidupoodidest saab toidukauba mugavalt koju tellida?

 • Populaarne maapiim jõuab lettidele Eesti esimese täispiimajogurtina

  09.04.2020 - Alates aprillist on poodidesse jõudnud Alma täispiimajogurtid, mille puhas maitse ja kreemine konsistents on saavutatud kodumaise maapiima abil. Kui veel mõni aeg tagasi arvati, et rasvased piimatooted ei ole just kõige tervisesõbralikum valik, siis nüüdseks on saanud naturaalsetest piimatoodetest kasvav trend.

 • Tuntud ehtekunstnik lõi Valioga koostööks käed!

  31.01.2020 - Tuntud Eesti nahakunstnik Kadri Kruus lõi koostöös Valioga disainehete erikollektsiooni, mille iga käeehe valmib käsitööna disaineri Tallinna stuudios.

 • Umbses toas on haigustesse nakatumise risk suurem

  20.01.2020 - Külmakuudel tõuseb oluliselt viirushaigustesse nakatumise risk – poriste ja külmade ilmadega armastavad inimesed veeta rohkem aega oma kodusoojuses, kus lisaks meile ja meie pereliikmetele on meeldiv olla ka haigustekitajatel. Suur osa Eesti inimestest on aga arvamusel, et tervist ohustavad bakterid varitsevad neid kõikjal mujal kui kodus, selgub Valio Gefilus uuringust.