Valio Gefilus® - Usalda oma kõhutunnet!

Valio Gefilus tooted sisaldavad maailmas einmuuritud piimhappebakterit LGG ning rohkelt D-vitamiini. D-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

Hoolitse oma immuunsüsteemi eest

Organismi vastupanuvõime on inimese jaoks elulise tähtsusega. Tänu tugevale immuunsusele on sul võimalik nautida igat päeva murevabalt. Kui organismi kaitsesüsteem on terve, on seda ka inimese immuunsüsteem.

Valio Gefilus tooted sisaldavad rohkelt D-vitamiini, mis toetab organismi immuunsüsteemi normaalset talitlust. Valio Gefilus tooted sisaldavad ka maailmas enimuuritud piimhappebakterit Lactobacillus rhamnosus GG, need sobivad tasakaalukasse ja mitmekülgsesse toidusedelisse ning tervislike eluviiside tõhustamiseks.

Kuidas mõjutavad vitamiinid immuunsüsteemi talitlust?

Vitamiinide ebapiisav omastamine võib häirida immuunsüsteemi talitlust ja nõrgestada vastupanuvõimet. Selleks, et vastupanuvõime tugevdamiseks vitamiine piisavalt omastada, on oluline pöörata tähelepanu toiduainete kvaliteedile ning koostada mitmekülgne toidusedel.

D-vitamiin tõhustab haigustekitajabakterite tööd ennetavate proteiinide moodustumist organismis, mistõttu hukkuvad haigusetekitajad juba enne hingamisteedesse jõudmist.

Maailmas enimuuritud piimhappebakter

Valio Gefilus tooted sisaldavad maailmas enimuuritud piimhappebakterit Lactobacillus rhamnosus GG. Selle ainulaadseid omadusi on uuritud rohkem kui 700 teadusliku ja rohkem kui 160 kliinilise uuringu raames kogu maailmas. Valio ja Helsingi Ülikooli Biotehnika Instituudi koostöö tulemusel on uuritud ka Lactobacillus rhamnosus GG piimhappebakteri täielikku genoomi sekveneerimist ehk genotüüpi. Bakteri genotüübi abil on võimalik uurida varasemast põhjalikumalt ka tervislike kasutegurite mõjutusmehhanisme.

Valio Gefilus toodete vitamiinid

  • Kõik Valio Gefilus tooted sisaldavad rohkelt D-vitamiini.
  • Kõikides Valio Gefilus toodetes (keefirites, hapupiimades, jogurtites, jogurtijookides) on D-vitamiini 1 µg/100 g.

Valio Gefilus tootepere aitab kaasa ka Sinu heaolule

Esimesed Valio Gefilus tooted tulid Soomes turule aastal 1990. Praegune tootevalik Eestis sisaldab jogurteid, hapupiimasid, keefireid, jogurtijooke, kapsleid närimistablette ning tilkasid (viimased on saadaval apteekides).