Uudised

 • Spordisõprade südameid on vallutamas uus PROfeel juust!

  29.12.2017 - Fitnessmaailmas tuntud ja kõrgelt hinnatud Valio PROfeel seeria on täienenud uue ainulaadse valgurohke tootega – PROfeel proteiinijuust!

 • Tähistame Eesti juubelit koos Forte EV100 juustuga

  29.12.2017 - 2018. aastal saame üheskoos tähistada spetsiaalselt Eesti 100. juubeliks disainitud Forte Classico 500g juustuga meie riigi sünnipäeva!

 • Valio PROfeel tegi jogurtisektoris innovatsiooni - uued proteiinijogurtijoogid on rikastatud kollageeniga

  29.12.2017 - Fitnessmaailmas kiiresti tuntuse ja südamed võitnud Valio PROfeel seeria saab täiendust proteiinijogurtijookide näol, mis on rikastatud kollageeniga.

 • Valio rõõmustab piimasõpru eheda Alma maapiimaga

  13.12.2017 - Alates jõulukuust on Eesti poodides saadaval Alma maapiim –3,8-4,2% vahemikus kõikuva rasvasisaldusega ehe pastöriseeritud lehmapiim, mille pakendil annab piimale oma kvaliteedigarantii Valio piimaekspert Elle Must.

 • Valio käive kasvas 93 miljoni euroni

  19.07.2017 - Valio Eesti 2016. aasta käive tegi mullusega võrreldes 8,8% suuruse hüppe, jõudes aasta lõpuks 93,3 miljoni tasemele.

 • Valio ja Lastekaitse Liit saadavad abi vajavad lapsed taas trenni

  16.06.2017 - Valio ja Lastekaitse Liit käivitavad taas laste spordiharrastuste toetamiseks Liblikaefekti heategevusprogrammi ning kutsuvad kõiki märkama noori sporditalente, kes vajavad spordiharrastusega tegelemiseks toetust.

 • Uus staarkeefir Valiolt: Gefilus kurgi-pirnikeefir

  17.05.2017 - Valio Gefilus tootesarja lisandus kevadiselt värskendava mekiga kurgi-pirnikeefir, milles kohtuvad tervistav hapendatud piimatoode, värskendavad kevad-suvised köögi- ja puuviljad, probiootikumide kuningaks kroonitud piimhappebakter LGG ning meie organismile vajalik D-vitamiin.

 • Alma DIP! sarja lisandus vahemerehõnguline Kreeka dipikaste

  17.05.2017 - Eesti parima kastmeseeriaga Alma DIP! liitus Kreeka köögist inspireeritud dipikaste, milles aukohal sealses toidukultuuris asendamatud oliiviõli ning küüslauk. Tulemuseks kevadiselt tervistav ja maheda mekiga dipikaste, mis sobib ideaalselt piknikukorvi hoole ja armastusega valminud suupistete kombosse. Alma DIP! on ideaalne seltsiline ka vitamiinirohkete juurikate kõrvale ning sobib imehästi külma kastmena prae lisandiks.

 • Valio tõi turule esimesed kodumaised Kreeka jogurtijoogid

  03.04.2017 - Valio jätkab Eesti turul jogurtirevolutsiooni ja tõi turule esimesed kodumaised Alma Kreeka jogurtijoogid. Alma Kreeka jogurtijoogid sisaldavad autentset Kreeta saarelt pärit Kreeka jogurti juuretist. Sametise tekstuuriga joogijogurtid sisaldavad 15% vähem süsivesikuid kui alternatiivsed joogijogurtid. Mugavas take-away pudelis jogurtijoogid on saadaval kolme kevad-suvise maitsena: mango-maasika, kirsi-vanilli ja õuna-kurgi.

 • Gefilus bakterieksperiment Tallinna tänavatel: Tammsaare jalg pole puhtam kui avalik käimla

  29.03.2017 - Valio Gefilus astus võitlusse tervist kahjustavate bakterite vastu, kutsudes inimesi teadvustama seda, kuidas soolestikus tegutsevad kasulikud bakterid aitavad tagada head enesetunnet. Et mõista, kui palju kahjulikud baktereid meid kodus, kontoris ja tänavatel siiski ohustavad, asus armastatud tele- ja raadiosaatejuht ning terviseentusiast Kertu Jukkum jahtima kõige bakterirohkemaid objekte Tallinna tänavatel, kasutades selleks bakterimõõtja abi.

 • Valio investeeris 700 000 eurot uude tootmisliini

  28.02.2017 - Valio loob kevade hakul oma tooteportfelli täiesti uue tooteseeria, tuues turule nelja erineva maitsekombinatsiooniga Viola sulatatud juustude seeria. Valio investeeris Võru Juustutööstuses asuvasse uude sulatatud juustude tootmis- ja pakkeliini ühtekokku 700 000 eurot.

 • Valio lansseerib Iris Janvieri kleidikollektsiooni saatel Viola sulajuustubrändi

  28.02.2017 - Valio loob kevade hakul oma tooteportfelli täiesti uue tooteseeria, tuues turule nelja erineva maitsekombinatsiooniga Viola sulatatud juustude seeria. Valio tänavuse lipulaeva lansseeringut saadab Viola brändist inspireeritud Valio Viola by Iris Janvier julgelt punane ja naiselik kleidikollektsioon.

 • Uuring: eestimaalased peavad kõige bakterirohkemaks paikadeks ühistransporti ja avalikke käimlaid

  17.02.2017 - Suur osa Eesti inimestest on arvamusel, et puutub tervisele ohtlike bakteritega kokku avalikes kohtades, selgub Valio Gefilus brändiuuendusega seoses läbiviidud uuringust.

 • Valio Gefilus astub võitlusse tervist kahjustavate bakterite vastu

  01.02.2017 - Valio käivitas Gefilus jogurti- ja keefirisarja uuenduskuuri, et pöörata tähelepanu soolestikus toimuvale võitlusele kasulike ja kahjulike bakterite vahel, mis mõjutab nii inimese enesetunnet, immuunsüsteemi kui ka aju normaalset funktsioneerimist.

 • Kreeka jogurti turg teeb võidukäiku

  24.01.2017 - Väetoiduks tituleeritud kreeka jogurti turg tegi möödunud hooajal tiigrihüppe ja kasvas Eestis koguni 140%, mis näitab, et maailmas juhtpositsiooni omav jogurtikontseptsioon kinnitab jõuliselt kanda ka eestimaalaste toidulaual.

 • Alma Liblikaefekti spordistipendiumile kandideeris pea 300 last

  12.01.2017 - Valio ja Lastekaitse Liidu initsiatiivil ellu kutsutud Liblikaefekti heategevuskampaania tulemusena sai spordistipendiumi 43 vähekindlustatud last, kelle spordiharidust toetab Valio enam kui 9000 euroga.

 • Valio PROfeel sarja lisandusid esimesed kodumaised proteiinijogurtid

  02.01.2017 - Valio spordiharrastajatele suunatud PROfeel sarjaga liitusid esimesed kodumaised proteiinijogurtid, mis on välja töötatud koostöös kulturist Ott Kiivikasega ja mille 200-grammises portsjonpakendis sisaldub 18,4 grammi valku.