Uudised

 • 8 tervislikku toiduainet rafineeritud suhkru asendamiseks

  01.12.2016 - Suhkru vähendamine toidusedelis on paratamatus nende seas, kes maadlevad erinevate tervisehädadega nagu diabeet ja ülekaal, ent üha rohkem inimesi on asunud vähendama valget suhkrut oma menüüs ka ennetava meetmena. Kuidas aga valmistada lemmikmaiuseid nii, et hea maitse säiliks, kuid kalorite hulk väheneks?

 • Valio ekspordimaht kasvas mullusega võrreldes pea kümnendiku

  22.11.2016 - Valio Eesti on 2016. aasta esimese üheksa kuuga tõstnud oma ekspordimahtu ligi 9% ning ennekõike on selle taga märkimisväärne aktiivsuse kasv Läti ja Leedu turgudel.

 • Alma Muah! jogurtiseeriasse lisandus unikaalne glögimaitse

  16.11.2016 - Valio lisab Eesti jogurtivalikule pühadehõngu ja toob turule Alma Muah! glögimaitselise koorejogurti kuivatatud puuviljadega. Jogurt ei sisalda alkoholi ja sobib nautimiseks nii täiskasvanutele kui ka lastele.

 • 6 kasulikku nõuannet, kuidas taltsutada piinavat magusaisu

  03.11.2016 - Magusa osakaalu vähendamine oma igapäeva menüüs võib tunduda keerulise ning tüütu tegevusena. Valio Eesti turundusdirektori Krista Kalbini sõnul on suhkrutarbimise piiramine tervise seisukohalt tervitatav ettevõtmine. Samas pole vaja sellele ka liiga radikaalselt läheneda, vaid pidada silmas tasakaalustatud toitumist ning piisavat füüsilist aktiivsust, mis manustatud energia ära aitab kulutada.

 • Valio Gefilus jogurtijoogid saavad lisaks värskele näole ka uue maitsva sisu

  17.10.2016 - Valio Gefilus jogurtijoogid on läbinud põhjaliku uuenduskuuri ning on nüüd saadaval uues keskkonnasõbralikumas pakendis ning kahe uue maitsekooslusega. Gefilus jogurtijook, mis on ühtlasi ainus Eestis valmiv jogurtijook, on nüüdsest laktoosivaba ja senisest kergema konsistentsiga ning sisaldab lisaks LGG-piimhappebakterile ja D-vitamiinile ka väärtuslikku B12-vitamiini.

 • Valio ja Lastekaitse Liit aitavad vähekindlustatud lapsed sportima

  05.10.2016 - Valio ja Lastekaitse Liit algatasid ühiselt Liblikaefekti heategevuskampaania, mille eesmärk on toetada vähekindlustatud laste spordiharidust. 2017. aasta toetusele saab kandideerida kuni 15. oktoobrini.

 • Valio algatas toodete magususe vähendamiseks suhkrutalgud

  20.09.2016 - Valio käivitas suhkru vähendamise programmi, mille eesmärk on vähendada sammhaaval ja samas maitses kompromisse tegemata jogurtite, kohupiimade ja keefiride tootegruppides lisatud suhkrute hulka. Suhkrutalgute tulemusena on aastaks 2020 nimetatud tooterühmades lisatud suhkru kogus tänasest kuni 30% väiksem.

 • Alma liblikaefekt viis Uku Suviste laagrilastele spordist rääkima

  08.08.2016 - Valio Eesti eestvedamisel käivitatud Alma Liblikaefekti heategevusliku projekti raames külastas sportliku eluviisiga laulja Uku Suviste Lastekaitse Liidu Remniku õppe- ja puhkekeskuses laagrisuve veetvaid lapsi ning rääkis nendega sellest, miks on tähtis olla füüsiliselt aktiivne.

 • Valio jätkas kahaneva käibe kiuste hoogsat investeerimist

  25.07.2016 - Seoses teist aastat jätkuva hinnalangusega kahanes Valio Eesti käive 2015. aastal 7,3% ning kogukäibeks kujunes 85,8 miljonit eurot. Sellele vaatamata jätkas Valio investeeringuid, panustades ühtekokku 4,5 miljonit eurot ehk mullusest enam kui kümnendiku võrra rohkem Laeva ja Võru tehaste uuendamisse.

 • Valio ja Lastekaitse Liit aitavad vähekindlustatud lapsed sportima

  08.06.2016 - Valio ja Lastekaitse Liit algatasid ühiselt Liblikaefekti heategevuskampaania, mille eesmärk on toetada vähekindlustatud laste spordiharidust. Kampaania jooksul annetab Valio iga 150-grammise Alma liblikaga kohupiimakreemi müügitulust ühe sendi heategevuseks.

 • Alma uued DIP! dipikastmed tutvustavad maailmamaitseid

  19.05.2016 - Valio tõi Alma kaubamärgi all turule DIP! seeria, kuhu kuuluvad kohupiimakreemi baasil valmistatud ja maailmamaitseteks liigitatud kolm dipikastet – Tai, Vene ning Itaalia.

 • Valio toob esimesena Eestis turule autentsel meetodil valmistatud kreeka jogurtiseeria

  31.03.2016 - Aprillis jõuavad poelettidele Alma kreeka jogurtid, mis on ainsad kodumaised autentsel separeerimismeetodil Kreeta saarelt pärit juuretise baasil valmistatud jogurtid.

 • Lihavõtted kahekordistavad kohupiimakreemide müüki

  15.03.2016 - Seoses lihavõttenädalal mitmekordistuva kohupiimanõudlusega suurendab Valio märkimisväärselt tootmismahte. Kõige suurem hüpe toimub torupakendis kohupiimakreemide segmendis, kus möödunud aastal kerkis müük koguni 90%.

 • Alma tähistab klassikaliste jogurtite 20. aasta juubelit uute maitsete ja värske pakendikujundusega

  27.01.2016 - Veebruaris möödub 20. aastat ajast, mil Alma kaubamärgi all esimesed jogurtid Eesti kauplustesse müügile jõudsid. Juubelisünnipäeva tähistatakse kahe uue põneva maitse ning värske isuäratava pakendikujundusega.

 • Valio uued riivjuustud valmisid koostöös tippkokk Koit Uustaluga

  12.01.2016 - Valio Atleet juustusarja lisanduvad jaanuarikuus spetsiaalselt küpsetistele ja pastale mõeldud riivjuustud, mille väljatöötamisel oli abiks Eesti Peakokkade Ühenduse liige Koit Uustalu.