Valio lehelt hakkad leidma kahe andeka toidublogija retsepte

01.11.2012

Valio on leidnud tee kahe andeka õe kööki, kes armastavad kokkamist. Nende kirest sündinud toidud on imemaitsvad, põnevad, ent samas täiesti teostatavad ka mitte nii kibedatele kätele köögis. Õed Jaanika ning Signe eelistavad kokata puhtast ning kvaliteetsest kodumaisest toorainest ning just seetõttu oleme leidnud koha nende köögis ning me oleme tulnud, et jääda. Tänasest hakkavad õed oma retsepte jagama meie enda kodulehel, nii et hoidke silma peal meie retseptikogul, see hakkab täienema. 

Saame tuttavaks - Jaanika ja Signega

Jaanika ja Signe tutvustavad end järgmiselt:

Oleme kaks õde, Signe ja Jaanika Anton Tartust, kes oma igapäevatöös toiduvalmistamisega üldse kokku ei puutu. See-eest vabal ajal on just kokkamine üks meie meelistegevusi ja köök koos oma lõhnade ja maitsetega kuulub meie lemmikkohtade hulka. Toiduvalmistamise huvi pärineb meil juba lapsepõlvest ja nüüd oleme oma toidutegemise ja fotograafia kirge juba üle kahe aasta realiseerinud oma toidublogis Maitse Asi.

Toiduvalmistamisel kuulub meie eelistus loomulikult kodumaisele toorainele. Kuna Alma piim ja piimatooted on igapäevaselt meie toidulaual, siis on  asjade loomuliku käigu tulemuse nüüd kõigi Valio fännide rõõmuks võimalik  meie retsepte leida ka Valio lehelt . Kõik ikka selleks, et veel rohkem maitseid jõuaks kõikide toidusõprade köökidesse, kõhtudesse ja südametesse.

Tutvu Jaanika ja Signe esimese Valio jaoks tehtud retseptiga siin.