Uudised

 • Gefiluse maitsestatud topsijogurtid nüüd D-vitamiiniga ning laktoosivabad

  14.12.2012 - Valio Gefiluse marja- ja puuviljamaitselised topsijogurtid sisaldavad nüüd meie päikesevaeses kliimas hädavajalikku D-vitamiini ning on piimasuhkru suhtes talumatute jogurtisõprade rõõmuks laktoosivabad.

 • Uudne puhta etiketiga Alma Kodune jogurtisari nüüd müügil

  08.11.2012 - Valio tõi turule Alma Koduse jogurtisarja, mis on esimesena Eestis valmistatud clean label ehk ’puhta etiketi’ kontseptsiooni järgi. Nimelt sisaldab Alma Kodune jogurt vaid viit koostisosa, mis kõik naturaalsed ja tarbijale hästi teada: piima, marju, suhkrut, juuretist ja tärklist.

 • Alma kohupiimahõrgutis saab uue šokolaadi-kirsi maitse

  02.11.2012 - Alma tootevalik saab kõigi suurte ja väikeste tarbijate rõõmuks taas täiendust – novembrist jõuab Eesti poelettidele uus Alma kohupiima¬hõrgutis šokolaadi-kirsimoosiga.

 • Valio lehelt hakkad leidma kahe andeka toidublogija retsepte

  01.11.2012 - Valio on leidnud tee kahe andeka õe kööki, kes armastavad kokkamist. Nende kirest sündinud toidud on imemaitsvad, põnevad, ent samas täiesti teostatavad ka mitte nii kibedatele kätele köögis. Õed Jaanika ning Signe eelistavad kokata puhtast ning kvaliteetsest kodumaisest toorainest ning just seetõttu oleme leidnud koha nende köögis ning me oleme tulnud, et jääda. Tänasest hakkavad õed oma retsepte jagama meie enda kodulehel, nii et hoidke silma peal meie retseptikogul, see hakkab täienema.

 • Valio toob turule Mustapekka gurmeetoorjuustud

  03.10.2012 - Eesti poelettidel täienes taas Valio juustusortiment – valikusse on lisandunud põnev Mustapekka sari musta pipra, küüslaugu ja magusa chili maitseliste gurmeetoorjuustudega.

 • Valio tänavune esimene poolaasta oli mullusest edukam

  22.09.2012 - Valio Baltic ettevõtete – ASi Valio Eesti ning Võru Juust ASi – müügikäive oli 2012. aasta esimesel poolel ligi 50 miljonit eurot, mis on 9% rohkem kui möödunud aasta samal perioodil.

 • Valio laktoosivaba piim hakkab kandma nime Valio Eila

  10.07.2012 - Seni Zero Lactose nime all müügil olnud Valio laktoosivaba piimajook kannab nüüdsest Eesti turul nime Valio Eila, mis on lühend sõnapaarist „ Ei Laktoosile“.

 • Valio Eesti pälvis ISO keskkonnasertifikaadi

  13.06.2012 - Esimese Eesti piimatööstusena tunnustati mai lõpus Valio Eesti AS-i maineka keskkonnasertifikaadiga ISO14001.

 • Valio rõõmustab uute maitsvate juustudega

  06.06.2012 - PRESSITEADE 4.06.2012 Eesti poelettidele on jõudnud mugavates taassuletavates viilupakendites Valio uusimad tooted – klassikaline vene tüüpi juust Valio Russkij ja Valio Hollandi leibjuust.

 • Alma tõi turule uued lastetooted

  29.05.2012 - Valio Eesti täiendas Alma tootevalikut eelkõige lastele, kuid ka kõikidele lapsemeelsetele suunatud uudsete toodetega. Nimelt on poelettidel saadaval põnevate lisanditega säilitusainetevabad lastejogurtid ning maasika-, banaani- ja marjamaitselised kohupiimakreemid.

 • Alma jogurtivalikusse lisandub kaks uut maitset

  11.05.2012 - Eesti jogurtisõbrad leiavad alates sellest nädalast poelettidelt kaks uut Alma topsijogurtit – müügile tulevad maitsetestide võitjad pirni-karamelli- ja vaarika­maitseline jogurt.

 • EPKK pakkus maamessil piimakokteile

  21.04.2012 - Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja eestvedamisel oli 19.-21. aprillilni Tartu Maamessil avatud piimabaar ja külastajatele pakuti piimakokteile.

 • Valio uus turundus- ja tootearendusdirektor on Krista Kalbin

  14.04.2012 - Eesti ühe suurima piimatööstusettevõtte Valio Eesti AS uueks turundus- ja tootearendusdirektoriks on alates aprillist Krista Kalbin.

 • Valio Alma jogurtimaiuste sari täienes kahe uue maitsega

  09.04.2012 - Valio Alma täiendas jogurtimaiuste valikut ning tõi hiljuti turule kaks uut maitset: tiramisu ja pirni-šokolaadi.

 • Alma jogurtite hulgast leiab nüüd ka maitsestamata jogurti

  09.04.2012 - Valio täiendas Alma jogurtite valikut ning tõi hiljuti turule ka maitsestamata jogurti. Uus maitsestamata jogurt on suures 1kg taassuletavas perepakendis.

 • Toidupanga HEA SÜDAME AUHIND 2011 läks Valiole

  09.04.2012 - Alates sellest aastast hakkab Eesti Toidupank välja andma Hea Südame auhinda – selle saab üks Toidupanga partneritest, kes on aidanud oluliselt kaasa heategevusele ning tänu kellele on olnud võimalik parandada toidupankade poolt jagatava toiduabi koguseid ja kvaliteeti.

 • Valio Pere jogurtite sarjast leiab jogurti ka kõige hinnatundlikum tarbija

  09.04.2012 - Uuest Valio Pere jogurtite sarjast leiab 1kg pakenditest ploomi- ja virsikujogurtid. Valio Pere jogurtid on värsked, puuviljamaitselised jogurtid, mis sobivad oma ühtlase konsistentsi poolest ka toidu kõrvale. Pere jogurtite eeliseks on soodne hind.

 • Valio Eesti eksport kasvas eelmisel aastal 18 protsenti

  26.03.2012 - Valio Eesti ettevõtete – AS Valio Eesti ning Võru Juust AS – eksportkäive kasvas 2011. aastal võrreldes aasta varasemaga 18 protsenti, moodustades 36,1 miljonit eurot. Suurimateks saavutusteks eksportturgudel oli Valio Võru juustutehases valmiva Lacey Swiss juustu sisenemine USA populaarseimasse kaubandusketti Walmart ning edukas eksport Itaalia suunal.

 • Valio Atleet Kuldne sari laieneb

  13.02.2012 - Alates veebruarist on võimalik Valio Atleet Kuldne juustu osta ka 150 grammises viilupakendis ning 750 grammise tükina.

 • Valio toob turule eksklusiivse kõva itaaliapärase juustu

  06.02.2012 - Veebruaris toob Valio turule 20 kuud laagerdunud kõva itaaliapärase juustu Forte Speciale. Kui tavaline Forte laagerdub Itaalias vähemalt 10 kuud, siis Forte Speciale laagerdumisaeg on minimaalselt 20 kuud. Pikem laagerdumisaeg annab juustule küpsema ja rikkalikuma maitse, meeldivama lõhnabuketi ning veelgi teralisema struktuuri.