Valio PROfeel banaani proteiinikohupiimakreem 200g

Valio Profeel banaani proteiinikohupiimakreem on toode teadlikule toitujale (sh spordiharrastajale), kes otsib oma toidulauale maitsvat vahepala, mis sisaldaks rohkelt valku, ent vähe süsivesikuid (lisatud on 0 g suhkruid, st toode sisaldab vaid looduslikult esinevadi suhkruid*).
200g topsis on 21,4g valku, mis on just sobilik kogus peale aktiivset liigutamist. Aktiivse liigutamise alla käib igasugune liigutamine, mis on Sinu tavapärasest liikumisest aktiivsem – jooksime, aeroobika, tants, jõutrenn, kiire kõndimine, rattasõit jne. 

* Toode sisaldab piimasuhkrut, mis on kõigis piimatoodetes ja mille kahjuliku mõju pole inimese organismile tuvastatud. Toote maitseomaduste parandamiseks on kasutatud magusaineid atsesulfaam-K ning sukraloos.

Uued proteiinikohupiimakreemid toodetakse meie Tartu külje all asuvas Laeva tehases ning need on valmistatud vaid parimast puhtast Eesti piimast.

Uus Valio PROfeel proteiinikohupiimakreemide seeria on välja töötatud koostöös Eesti kulturismi ja fitnessi meistrivõistluste 17. kordse võitja Ott Kiivikasega, mis tagab, et toote toiteväärtus vastab aktiivse eluviisiga inimeste vajadustele.

100g toodet sisaldab

Energiat 272 kJ/ 64 kcal
Valke 10,7 g
Rasvu 0,3 g (millest küllastunud rasvhapped 0,2 g)
Süsivesikuid 4,5 g (millest suhkrud 4,1 g)
Sool 0,1g
  • Koostisosad

    KOHUPIIMAPASTA, RASVATU PIIM, banaanid 3%, modifitseeritud tärklis, lõhna- ja maitseained, toiduvärv (karoteenid), happesuse regulaator (sidrunhape), magusained (atsesulfaam-K, sukraloos).

Valio PROfeel banaani proteiinikohupiimakreem 200g
  • Säilitusainevaba