Disainer Helene Kõiv- poolvääriskividest ehted tõid nii palju head!

Poolvääriskivid on toonud Helenele endale palju head- tervist ja uut energiat. Paljud, kes teda teavad, võivad kinnitada, et Helene nõrkus on eredad värvid ning ilusad ehted!

Mi:Fiesta x Valio Viola poolvääriskividest ehete loojaks on südamlik Helene Kõiv. Ta on iseõppinud ehtekuntsnik, kes on oma koduateljees omanäolisi ehteid valmistanud alates 2015. aastast.


Seetõttu otsustas Helene 2015. aastal, et ühendab kivide ilu ja headuse ning hakkab disainima erilisi poolvääriskividest käeehteid. Tänaseks toimetab ta peamiselt www.mifiesta.ee e-poes, kus igaüks saab leida endale sobiva ehte või talismani. 

Lisaks käeehetele valmistab Helene ka kõrvarõngaid ja kaelakeesid.

Helene püüab leida eri-ilmelisi, seejuures silmale ilusaid kive, mida kombineerib hõbeda, kulla või roosa kullaga. Disainis pöörab ta tähelepanu lihtsusele ja kivi enda sära väljatoomisele. Helene ütleb ise alati, et poolvääriskividest valmistatud ehe on justkui talisman, mis aitab kindlasti erinevate pisemate ja suuremate eesmärkide saavutamisele palju kaasa. 

Helene ütleb: "Olen õnnelik, et mul on üks ilus hobi, mis muudab ka teised ka teised kasvõi killukese võrra õnnelikumaks!"

Valio Viola x Mi:Fiesta käeehted

Kui Helene kuulis, et Valio Viola sulatatud juustudega on plaanis säärane tarbijamäng korraldada, ei kahelnud ta hetkekski.

Koheselt oli teada, et kindlasti tuleb luua mitu erinevat käeehet, seda just seetõttu, et kõigile leiduks midagi. Kindlasti ei saa ka mainimata jätta seda, et noorel ehtedisaineril oli ka üheks kindlaks sooviks see, et ehete unikaalsus ning iseloom säiliks.

Sellest ka inspiratsioon luua Valio Viola x Mi:Fiesta käeehete kollektsioon, kuhu kuulub neli imelist käeehet, mil igaühel on oma lugu. 

Käeehe "Päikeseline õnn" on inspireeritud sillerdavast suveajast ja tõusva päikese kumast. See käeehe koosneb säravast päikesekivist, mõralisest mäekristallist ja malbest roosa kullaga toonitud hematiidist.

Käeehe "Naiselik armastus" on inspireeritud hoolivusest ning südantsoojendavatest emotsioonidest. See käeehe  koosneb helgest roosast kvartsist, kuukivist, mõralisest ja säravast mäekristallist ning hematiidist.

Käeehe "Külluslik elu" on inspireeritud tempokast päevast keset sumisevat linnamelu. See käeehe koosneb kullakarva tsitriinist, mõralisest mäekristallist ja hematiidist.

Käeehe "Õnnis meelerahu" on inspireeritud rahustavast ja lõõgastavast puhkehetkest iseendale. See käeehe koosneb temperamentsest ametüstist, granaadist, sillerdavast mõralisest mäekristallist ja hematiidist.

Seega tutikas kollektsioonis on kõigile midagi, nii Sinule kui ka Sinu lähedasele. Millal viimati tegid endale ühe imelise kingituse? Või millal üllatasid oma lähedast? Nüüd on aeg!

Nüüd marss poodi Valio Viola sulatatud juuste ostma, et saaksid nautida seda kivide ilu ning kustumatut energiat!