Anna Alma üles!

Kas teadsid, et Eestis elab ligikaudu 150 Almat, kelle keskmiseks vanuseks on 80 aastat? Igal Almal on oma põnevust ja siiraid hetki täis lugu. Nii nagu ka meil Valios on oma Alma lugu, siis soovime leida meie oma Maarjamaa Alma, kellel on meiega jagada oma ilusaid hetki, mälestusi ja lugusid ning seda just ka laulupidudest - olenemata sellest, kas see Alma osales seal lauljana, tütrena, emana, vanaemana või abikaasana. 

Näiteks oleme meie arvutuste abil jõudnud arusaamani, et keskmine Alma on käinud oma elu jooksul ligikaudu 14 kuni 17 laulupeol. 17 laulupidu... see on suure kuhjaga mälestusi ja meie tahame saada ning olla osa nendest mälestustest. Alma võib peita end nii Läänemaal, Hiiumaal, Järvamaal, Viljandimaal või kusiganes üle Eesti.


Laulupidu on meie armastatuim traditsioon, samamoodi nagu meie kui kõigi eestlaste jaoks on seda ka Alma piim. Ootame meiega ühendust võtma kõiki inimesi, kelle naabrinaine on Alma, kelle ema-vanaema kannab nime Alma või kelle kauge klassiõde on Alma nimeline. Tahame teada Alma lugu. 

Võta meiega ühendust: 56311690 või meiliaadressil almatotsides[A]mail.ee.

Ole hea ja anna Alma üles!