Lood töötajate suu läbi

Vaata videot - kliki pildile!

Nele Jõemaa – tooterühma-ja brändijuht
Valio tiimis olnud 2 aastat

”Raske oleks kirjeldada, mis on minu igapäevatöö, sest minu tegevused on nii mitmekülgsed, et midagi igapäevast on keeruline nimetada. Tegelen uute toodete planeerimise ning müügimaterjalide koostamisega, kavandan ja jälgin kampaaniaid, analüüsin kampaaniate, turuosade, müügimahtude infot, püüan leida kõikvõimalikke uusi lahendusi, et Valio tooted oleksid tarbijatele nähtavamad.“

Oma töö võtab Nele lühidalt kokku järgmisega: ”Oluline on teha tööd, mis meeldib ja pakub piisavalt väljakutseid – sealt tulevad teod juba iseenesest.” Nele on oma tööga rahul, sest tema sõnul on Valio tööandjana aus, hooliv, väljakutseid pakkuv ja usaldusväärne.

Külli Mertens – finantskontroller
Valio tiimis olnud 21 aastat

Vaadates ajas tagasi algusaastatele, on ettevõte olnud pidevas muutumises. Sellest lähtuvalt on ka minu elu ning töö olnud pidevas arengus ja muutuses. Kui ise ei suuda ennast kohandada vastavalt olukorrale, võidki ajast maha jääda ja tekib rutiin. Iga muutusega tuleb osata harjuda ja sellega kaasa minna, see arendab, annab uut energiat ja kui leiad tehtavatest muudatustest selle enda jaoks positiivse, siis see ka motiveerib edasi liikuma. Tänu sellele ei ole tekkinud paigalseisu ja käegalöömise tunnet.

Selle pika aja jooksul on mul olnud õnn töötada väga erinevate ja mitmekülgsete inimestega, kes on toonud ettevõttesse palju uusi mõtteid ja ideid. On neid, kes on tulnud, kuid siiski pidanud paremaks uusi väljakutseid otsima minna. Kahe käe sõrmedel võib aga üles lugeda need inimesed, kes on tulnud ja kellega koos on mul olnud võimalus seda rada siiani käia. Õige pea võivad ka nemad kinnitada sõnu - on küll võimalik töötada nii pikka aega ühes ettevõttes. Selle suurepärase meeskonnaga on nende aastate jooksul palju piima koos ära joodud.

Gertu Djakov  - juhtkonna assistent
Valio tiimis olnud 2 aastat

Olin väga uhke, kui sain Valiosse tööle. Tegu on ju suure ja maineka ettevõtega. Erinevaid väljakutseid leidub igapäevaselt ja tööülesandeid on siin igale tujule - huvitavaid, arendavaid, vaikseid nokitsemisi ning loomulikult ka suuri ja väljakutset pakkuvaid. Enesetäiendamine on Valios alati soositud ja toetatud tegevus, seda nii erialaselt kui kõikvõimalikes muudes valdkondades. Kes tahab areneda ja edasi liikuda, saab seda teha.

Evely Lääne – Ekspordispetsialist
Valio Eesti Võru Juustutööstuses töötanud 4 aastat


Minu igapäevatööks on eksporditoodete dokumentide õigeaegne ja korrektne vormistamine. Töö meeldib mulle väga, sest on vaheldusrikas. Iga tööpäev on kui põnev väljakutse, kus tuleb proovile panna nii oma teadmised, oskused, kui ka saadud kogemused ning seetõttu ei teki rutiini. Töötamine koos toredate töökaaslastega on mulle oluline ja Valios koostööd hinnatakse. Ettevõte on pidevas arengus ja just arenemine langeb kokku ka minu isiklike väärtustega. Lisaks tööalaste võimaluste pakkumisele toetab Valio ka näiteks sportimist ning seda hüve kasutan suurima heameelega.


 

Vello Parek– Elektritööde meister, töökeskkonna nõukogu esimees
Valio Eesti Võru Juustutööstuses töötanud 23 aastat

Töötatud aja jooksul on tehasel olnud erinevad nimetused, omanikud, eesmärgid ja  juhtimisstiilid. Minu silmis algas Valio tulekuga nagu uus ajajärk. Tehas hakkas siis jõudsalt arenema ja nii on see praegugi. Uute toodete väljatöötamine, uute turgude otsimine, uued seadmed, töökeskkonna parendamine ja inimeste koolitamine on tehase argipäev. See kõik on kasvatanud töötajate lojaalsust ettevõttele ja teisalt töötajate usaldust ettevõtte suhtes. Hindan kõrgelt oma kolleege, kellega koos töötades saavutame tulemuse. Toredatel töökaaslastel on ka väike EXTRA – nad annavad mulle jõudu ning motivatsiooni oma tööd hästi teha.

Annika Kästik - müügijuht
Valio tiimis olnud 3 aastat

Valio on väga hea tööandja ja seda päris paljudes aspektides. Mulle meeldib, et meil on asjad paigas ja tühja rapsimist ei ole. Meil on arusaamine, kes me oleme ja mida ning milleks me teeme. Tööl on väärtus. Lisaks, hea töökeskkond, meeldiv – ja konstruktiivne suhtlemine, head töötingimused ja ettevõtte kultuur. Meil on enesekindlust ja väärikust. Loomulikul on ka asju mida saab parandada, aga ka neid peab olema, et areng jätkuks.